Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Covor antibacterian -30folii/set - 60 x 90 cm ; Teste Bowie&Dick-testare autoclav
- Număr anunț
- DA22702073
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
- Cod CPV
- 42924720-2 · Echipament de decontaminare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.626 RON
- Valoare atribuită
- 1.626 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 12:32
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.626 RON
din 1.626 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro