Ofertă refuzată Cumpărare directă

Antigel UNIX

Număr anunț
DA22699831
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
Furnizor / câștigător
UNIX AUTO SRL (CUI RO10542416)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.452,64 RON
Valoare finală
2.530 RON
Data publicării
28.03.2019 10:50
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.