Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cos gunoi colectare selectiva Ergo 10L cu pedala H-30 cm

Număr anunț
DA22699182
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.008 RON
Valoare atribuită
2.008 RON
Data publicării
28.03.2019 10:21
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.008 RON

din 2.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.