Ofertă acceptată
Cumpărare directă
furnizare drum unit xerox 3345
- Număr anunț
- DA22697484
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SIBIU (CUI 9753096)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
- Cod CPV
- 30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 424 RON
- Valoare atribuită
- 424 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 09:08
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
424 RON
din 424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro