Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router Wireless D-Link DIR-842 Dual Band AC1200, 4 porturi
- Număr anunț
- DA22695896
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,40 RON
- Valoare atribuită
- 129,40 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 16:32
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 16:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129,40 RON
din 129,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro