Ofertă acceptată Cumpărare directă

SG220-26 26-Port Gigabit Smart Switch

Număr anunț
DA22695406
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
B2B DIGITAL SRL (CUI RO18168172)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.331 RON
Valoare atribuită
2.331 RON
Data publicării
27.03.2019 15:33
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.331 RON

din 2.331 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.