Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colier cordon cabluri

Număr anunț
DA22698147
Autoritate contractantă
SOCIETATEA TRANSPORT URBAN RESITA SRL (CUI RO36871978)
Furnizor / câștigător
UNIX AUTO SRL (CUI RO10542416)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,81 RON
Valoare atribuită
18,81 RON
Data publicării
28.03.2019 09:40
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18,81 RON

din 18,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.