Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii la instalatia de apa si instalatia termica din cadrul CSS CA Rosetti iasi
- Număr anunț
- DA22694964
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- REZIDENT HOUSE SRL (CUI RO24961708)
- Cod CPV
- 45300000-0 · Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.096,46 RON
- Valoare atribuită
- 2.096,46 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 15:07
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.096,46 RON
din 2.096,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro