Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONSUMABILE SI ACCESORII BIROU
- Număr anunț
- DA22694146
- Autoritate contractantă
- COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.704,83 RON
- Valoare atribuită
- 6.704,83 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 14:23
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.704,83 RON
din 6.704,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro