Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comanda nr 73
- Număr anunț
- DA22693717
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.506,70 RON
- Valoare atribuită
- 5.506,70 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 14:05
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.506,70 RON
din 5.506,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro