Ofertă acceptată Cumpărare directă

“Suport fatada inox pentru Primaria Petru Rares”

Număr anunț
DA22691233
Autoritate contractantă
Comuna Petru Rares (Consiliul Local al comunei Petru Rares) (CUI 4512330)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250 RON
Valoare atribuită
250 RON
Data publicării
27.03.2019 12:11
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250 RON

din 250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.