Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb si accesorii pentru autoturisme si autoutilitare,Uleiuri si lubrifianti auto
- Număr anunț
- DA22688920
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI RO23782674)
- Furnizor / câștigător
- MIHNE COM SRL (CUI RO6533991)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.279,83 RON
- Valoare atribuită
- 3.279,83 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 10:42
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.279,83 RON
din 3.279,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro