Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sarma otel arc calita in ulei

Număr anunț
DA22677721
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
Furnizor / câștigător
LEMETAL COM SRL (CUI RO11881500)
Cod CPV
44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.300 RON
Valoare finală
9.300 RON
Data publicării
26.03.2019 10:47
Data finalizării
28.03.2019 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.