Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cump. toner imprimanta

Număr anunț
DA22701177
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kelemen Imre (CUI 4368081)
Furnizor / câștigător
COMPUTER PRINT SRL (CUI RO22136250)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,40 RON
Valoare atribuită
268,40 RON
Data publicării
28.03.2019 11:54
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,40 RON

din 268,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.