- Număr anunț
- DA22700727
- Autoritate contractantă
- Casa de Asigurari de Sanatate Calarasi (CUI 11327998)
- Furnizor / câștigător
- IT SERVICE SRL (CUI RO17140017)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.095 RON
- Valoare atribuită
- 1.095 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 11:35
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.095 RON
din 1.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro