- Număr anunț
- DA22683800
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9641718)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 610,17 RON
- Valoare atribuită
- 610,17 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 14:49
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
610,17 RON
din 610,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro