Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LCD 19,5"

Număr anunț
DA22700249
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
TI SISTEM S.R.L. (CUI RO16116886)
Cod CPV
32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,14 RON
Valoare atribuită
336,14 RON
Data publicării
28.03.2019 11:13
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,14 RON

din 336,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.