Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BEC ECONOMIC ECHIVALENT 150W/230V BEC ECONOMIC ECHIVALENT 100W/230V BATERIE 9V BATERIE 1,5V (TIP
- Număr anunț
- DA22699960
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- DIAMANTINO SRL (CUI RO4935453)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.631 RON
- Valoare atribuită
- 4.631 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 10:57
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.631 RON
din 4.631 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro