Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANEOCIN UNGUENT

Număr anunț
DA22693401
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico-Sociala pentru bolnavi cronici Salonta (CUI 15742520)
Furnizor / câștigător
ANCA FARM S.R.L. (CUI 20942924)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,52 RON
Valoare atribuită
100,52 RON
Data publicării
27.03.2019 13:50
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,52 RON

din 100,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.