Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie licenta MS Office Home and Business 2016

Număr anunț
DA22691348
Autoritate contractantă
SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI RO3286536)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
48310000-4 · Pachete software pentru creare de documente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,72 RON
Valoare atribuită
669,72 RON
Data publicării
27.03.2019 12:16
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,72 RON

din 669,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.