Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achiziție echipamente / utilaje pentru „Dezvoltarea serviciului public de gospodărire comunală în Co
- Număr anunț
- DA22689780
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERENI (PRIMARIA COMUNEI BERENI) (CUI 16402632)
- Furnizor / câștigător
- ZETOR TRACTOR SRL (CUI RO17235478)
- Cod CPV
- 43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.602 RON
- Valoare finală
- 125.602 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 11:12
- Data finalizării
- 28.03.2019 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.