Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet dezinfectanti maini si suprafete
- Număr anunț
- DA22701455
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,40 RON
- Valoare atribuită
- 201,40 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 12:07
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
201,40 RON
din 201,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro