Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE DE CURATENIE
- Număr anunț
- DA22697867
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva Lacrima (CUI 8049492)
- Furnizor / câștigător
- ECO VASORAMI SRL (CUI RO30762491)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 577,36 RON
- Valoare atribuită
- 577,36 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 09:27
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
577,36 RON
din 577,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro