Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 41,0% sub estimat
Ozonit Super-Produs de albire si dezinfectie pentru textile pentru masini de spalat profesionale
- Număr anunț
- DA22695348
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.725 RON
- Valoare atribuită
- 1.607,10 RON 41,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.03.2019 15:28
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.607,10 RON
din 2.725 RON estimat
41,0%
Adjudecat la 59,0% din estimat · economie 1.117,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.