Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evacuare aer cald aer comprimat

Număr anunț
DA22692839
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
FRIGOBONN SRL (CUI RO29409314)
Cod CPV
45331200-8 · Lucrari de instalare de echipament de ventilatie si de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.910 RON
Valoare atribuită
1.910 RON
Data publicării
27.03.2019 13:25
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.910 RON

din 1.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.