Ofertă acceptată Cumpărare directă

THE T.AKUSTIK HILO-N25

Număr anunț
DA22694711
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "ION LUCA" VATRA DORNEI (CUI 4742037)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,22 RON
Valoare atribuită
415,22 RON
Data publicării
27.03.2019 14:51
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,22 RON

din 415,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.