Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU MCCG-I (H07RN-F) 3X2,5

Număr anunț
DA22692825
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PATRIMONIU TARGU JIU (CUI 14738920)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252 RON
Valoare atribuită
252 RON
Data publicării
27.03.2019 13:24
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252 RON

din 252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.