Ofertă refuzată
Cumpărare directă
VENTOLIN CFC FREE 100MCG/DOZA X 200DOZE INHALER (SALBUTAMOLUM)
- Număr anunț
- DA22698920
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,90 RON
- Valoare finală
- 7,90 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 10:10
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.