Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIAZEPAM 5MG/ML X 5FI/2ML TERAPIA (DIAZEPAMUM)
- Număr anunț
- DA22696908
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 855 RON
- Valoare atribuită
- 855 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 08:37
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
855 RON
din 855 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro