Ofertă acceptată Cumpărare directă

Polietilen-glicol 6000. Polyethylene glycol 6000 for synthesis. pH 5 - 7 (100 g/l, H2O, 20 °C). Prod

Număr anunț
DA22695681
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,48 RON
Valoare atribuită
330,48 RON
Data publicării
27.03.2019 15:56
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 17:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330,48 RON

din 330,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.