- Număr anunț
- DA22694359
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CU REGIM DE MAXIMA SIGURANTA BACAU (CUI 4278752)
- Furnizor / câștigător
- RODAL FARM SRL (CUI RO22706628)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.324,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.324,12 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 14:34
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.324,12 RON
din 1.324,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro