Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEDICAMENTE
- Număr anunț
- DA22694118
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI (CUI 4385457)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.348,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.348,35 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 14:22
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.348,35 RON
din 1.348,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro