Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,7% sub estimat
Fier Ferozin
- Număr anunț
- DA22693988
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128 RON
- Valoare atribuită
- 122 RON 4,7% sub estimat
- Data publicării
- 27.03.2019 14:16
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
122 RON
din 128 RON estimat
4,7%
Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 6 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.