Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACENOCOUMAROLUM / Sintrom-4 x 20 compr
- Număr anunț
- DA22684289
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,50 RON
- Valoare atribuită
- 129,50 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 15:15
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129,50 RON
din 129,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro