Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 14,9% sub estimat
REACTIVI
- Număr anunț
- DA22683089
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.415,13 RON
- Valoare atribuită
- 23.340,88 RON 14,9% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2019 14:18
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.340,88 RON
din 27.415,13 RON estimat
14,9%
Adjudecat la 85,1% din estimat · economie 4.074,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.