Ofertă acceptată
Cumpărare directă
434 Produse pentru uz clinic
- Număr anunț
- DA22678921
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
- Cod CPV
- 33698000-9 · Produse pentru uz clinic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.246,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.246,28 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 11:33
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 09:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.246,28 RON
din 1.246,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro