Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU INTRETINERE

Număr anunț
DA22691819
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR-CENTRUL FINANCIAR NR. 36 GALATI (CUI RO13845090)
Furnizor / câștigător
ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261,82 RON
Valoare atribuită
261,82 RON
Data publicării
27.03.2019 12:38
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
27.03.2019 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261,82 RON

din 261,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.