Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cursuri dans
- Număr anunț
- DA22693230
- Autoritate contractantă
- COMUNA FANTANELE (CUI 17749029)
- Furnizor / câștigător
- DORDEA V. ELENA I.I. (CUI 27718275)
- Cod CPV
- 92340000-6 · Servicii privind dansul si reprezentatiile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 13:42
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro