Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem control acces
- Număr anunț
- DA22683766
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRADISTEA (PRIMARIA GRADISTEA) (CUI 2541320)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
- Cod CPV
- 35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.784,99 RON
- Valoare atribuită
- 2.784,99 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 14:48
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.784,99 RON
din 2.784,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro