Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cutie din inox pt spupefiante
- Număr anunț
- DA22702029
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- SAROM IMPEX SRL (CUI RO9348042)
- Cod CPV
- 33918000-8 · Cutii pentru instrumente sau accesorii chirurgicale pentru autopsie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 570 RON
- Valoare atribuită
- 570 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 12:30
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
570 RON
din 570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro