Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie si birou

Număr anunț
DA22701042
Autoritate contractantă
Comuna Pardina (CUI 4508835)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI RO3429369)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.235,76 RON
Valoare atribuită
1.235,76 RON
Data publicării
28.03.2019 11:48
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.235,76 RON

din 1.235,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.