Ofertă acceptată Cumpărare directă

covor PVC, linoleum

Număr anunț
DA22697281
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
INTER VAL TOP CONSTRUCŢII SRL (CUI RO16387702)
Cod CPV
44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.421,24 RON
Valoare atribuită
6.421,24 RON
Data publicării
28.03.2019 08:58
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.421,24 RON

din 6.421,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.