Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTIE

Număr anunț
DA22696844
Autoritate contractantă
Comuna Ziduri (Primaria) (CUI 2407915)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
967,23 RON
Valoare atribuită
967,23 RON
Data publicării
28.03.2019 08:32
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

967,23 RON

din 967,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.