Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATERIE CADA PIPA MEDIE EC-81,ROB.APA RECE LEBADA PROF 6603

Număr anunț
DA22694511
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
FLUENT DISTRIBUTION SRL (CUI RO26238910)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,62 RON
Valoare atribuită
159,62 RON
Data publicării
27.03.2019 14:41
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 07:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,62 RON

din 159,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.