Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie instalatie ICL, seria 1109/2010 - locomotiva EGM 1046
- Număr anunț
- DA22691779
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SOFTRONIC SRL (CUI RO11492278)
- Cod CPV
- 50413000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.660,28 RON
- Valoare atribuită
- 11.660,28 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 12:36
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.660,28 RON
din 11.660,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro