Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INTRETINERE

Număr anunț
DA22696159
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 29164192)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,54 RON
Valoare atribuită
305,54 RON
Data publicării
28.03.2019 00:06
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,54 RON

din 305,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.