Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Polizor unghiular fi 125mm GA 5030R Makita
- Număr anunț
- DA22693171
- Autoritate contractantă
- SC ADMINISTRATIA STRAZILOR, CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI RO27259180)
- Furnizor / câștigător
- FILIPOS SRL (CUI RO18377217)
- Cod CPV
- 42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,89 RON
- Valoare atribuită
- 226,89 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 13:40
- Termen limită
- 01.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 27.03.2019 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
226,89 RON
din 226,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro