Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE BIROTICA SL

Număr anunț
DA22686628
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN LUCHIAN MOINESTI (CUI 29105820)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.908,82 RON
Valoare atribuită
1.908,82 RON
Data publicării
27.03.2019 09:07
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
28.03.2019 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.908,82 RON

din 1.908,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.