Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament dezinfectie ape uzate prosectura (instalatie clorinare)
- Număr anunț
- DA22684722
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- ECEROM GRUP SRL (CUI RO14793887)
- Cod CPV
- 90420000-7 · Servicii de tratare a apelor reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.770 RON
- Valoare atribuită
- 5.770 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 15:43
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.03.2019 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.770 RON
din 5.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro