Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de nivelare Pietris ,sat Salageni, com Dumbraveni

Număr anunț
DA22679861
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
PORTIC REZIDENŢIAL S.R.L. (CUI RO38826272)
Cod CPV
45236000-0 · Lucrari de nivelare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194.117 RON
Valoare finală
194.117 RON
Data publicării
26.03.2019 12:08
Data finalizării
28.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.